LOGO Inbox24

 

NIE CZEKASZ! NIE SZUKASZ! NIE WRACASZ!

Mężczyna i kobieta idący na spotkanie biznesowe

Dla Biznesu

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów oraz instytucji, które korzystają z przesyłek nie tylko kurierskich.

Administratorzy i zarządcy budynków, biurowców, zakładów pracy, instytucji, szkół uczelni, szpitali, placówek zdrowotnych mogą udostępnić swoim pracownikom, klientom, petentom, pacjentom, dostawcom, dostęp do automatu paczkowego INBOX24. Wystarczy umówić się przez zakładkę lub formularz z naszym przedstawicielem, który dostosuje ofertę do Waszych potrzeb.

Kobieta relaksująca się przed laptopem, siedząć na kanapie

Dla Ciebie

Jeżeli jesteś mieszkańcem, który korzysta z przesyłek kurierskich, a Twój budynek ma dostęp do urządzenia Inbox24, to nie musisz czekać na kuriera, który teraz zostawi przesyłkę w automacie. Aplikacja w telefonie poinformuje, że przesyłka gotowa jest do odbioru.

Twój pracodawca może udostępnić urządzenie w biurze lub na terenie zakładu pracy. Jednocześnie możesz odebrać przesyłkę nie tylko służbową przy pomocy Inbox24.

Kurier pakujący paczki do samochodu

Dla Kuriera

Wiele razy nie zastałeś odbiorcy? Teraz możesz bezpiecznie dostarczać i odbierać nadane przesyłki bez kontaktu z klientem o dowolnej porze dnia. Korzystając z udogodnień INBOX24 pomożemy pracować Tobie szybciej, taniej, efektywnej. Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, który przedstawi Ci pełnię możliwości naszej usługi.